Fjalor Thai - Anglisht:

ต้มยำกุ้ง

Ne kemi gjetur fjalët e mëposhtme anglisht dhe përkthimet për "ต้มยำกุ้ง":
Thai Anglisht
Pra, kjo është se si ju thonë "ต้มยำกุ้ง" në anglisht.
 
Deri tani, 267,087 fjalët dhe shprehjet janë kontrolluar, sot në mesin 1,416.
Tags: ต้มยำกุ้ง, shrimp soup, Thai - Anglisht Fjalor, Thai, Anglisht, përkthim, Fjalor Online Thai, shërbimit të përkthimit Thai- Anglisht
 
Vendos kodin e mëposhtëm kudo që ju dëshironi widget fjalor të paraqiten në faqen tuaj te internetit:


Widget do të duket si ky:


Mundësuar nga thai-english-dictionary.com
Mbjell këtë fjalor në faqen tuaj:

Kliko këtu për të marrë të nevojshme kodin HTML
0.1143 / 0.1045 (35)
Mbrapsht në krye